Μια νέα ετικέτα κυκλοφόρησε η Uiltje Brewing Co.
Ο λόγος για την "My Life Span #2", μια NE IPA με 7,5% ABV και 14 IBU, ζυθοποιημένη με βύνη κριθαριού, σιτάρι, βρώμη και λυκίσκους Mosaic, Citra και Loral.
Η μπύρα διατίθεται σε κουτάκι των 330ml.
Μόνο τα εγγεγραμένα μέλη έχουν το δικαίωμα σχολιασμού των άρθρων.
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
Η ερασιτεχνική Marine FC πέρασε για πρώτη φορά στην ιστορία της στον τρίτο γύρο του κυπέλλου και ο γκολκίπερ ανέλαβε αμέσως τις προμήθειες για το πάρτι.