Μια νέα ετικέτα, σε συνεργασία με την Browar Maltgarden, κυκλοφόρησε η Browar Pinta.
Ο λόγος για την "Vanilla More Cocoa More Coffee More Maple", μια Imperial Pastry Stout με 9,6% ABV.
Η μπύρα διατίθεται σε κουτάκι των 500ml.
Μόνο τα εγγεγραμένα μέλη έχουν το δικαίωμα σχολιασμού των άρθρων.
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
Το rebranding και η στόχευση για το 2024 - Τι λέει ο CEO Νικήτας Ασπιώτης για την αγορά μπύρας και την επόμενη μέρα της Ελληνικής Ζυθοποιίας Αταλάντης.
Η Λέων συνεχίζει την ανοδική πορεία που χτίζει τα τελευταία χρόνια με επενδύσεις σε τηλεόραση, out of home πινακίδες, social media & digital campaigns, σινεμά ενώ είχε έντονη παρουσία σε φεστιβάλ και διάφορα events του νησιού μας.