Μια νέα ετικέτα αναμένεται από την Prairie Artisan Ales.
Ο λόγος για την "Spicy Pickle Monster", μια Sour Ale με 5,3% ABV, ζυθοποιημένη με πίκλες, πορτοκάλι, λεμόνι και λάιμ.
Η μπύρα θα διατεθεί σε κουτάκι των 355ml.
Μόνο τα εγγεγραμένα μέλη έχουν το δικαίωμα σχολιασμού των άρθρων.
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
Το καλοκαίρι σημαίνει θάλασσα, παραλία και αλκοόλ, έτσι στην ierax analytix διενεργήσαμε μια έρευνα πανελλαδικά σε 945 άτομα με στόχο να μελετήσουμε τις προτιμήσεις των καταναλωτών στα ποτά και να απαντήσουμε σε ερωτήματα όπως «ποια ποτά κυριαρχούν;», «είναι το αγαπημένο μας ποτό αυτό που πίνουμε και πιο συχνά;», «τί διαφορετικό θέλουν οι καταναλωτές»;
Υψηλότερα των εκτιμήσεων κέρδη ανακοίνωσε η Anheuser-Busch InBev, η μεγαλύτερη ζυθοποιία στον κόσμο, καθώς οι καταναλωτές απορροφούν υψηλότερες τιμές μπύρας.
Μια νέα ετικέτα, σε συνεργασία με την Grindcore μπάντα των Pig Destroyer, κυκλοφόρησε η Adroit Theory Brewing Co.