Μια νέα ετικέτα κυκλοφόρησε η P.I.G.S. Brew Co.
Πρόκειται για την "Devildoll", μια double dry-hopped NE IPA με 6,6% ABV, ζυθοποιημένη με Nectaron, Riwaka και Citra.
Η μπύρα διατίθεται σε κουτάκι των 440ml.
Μόνο τα εγγεγραμένα μέλη έχουν το δικαίωμα σχολιασμού των άρθρων.
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
Εστιατόριο στο Οχάιο που δούλεψε την Κυριακή για τελευταία φορά λόγω πανδημίας, δέχτηκε ένα αναπάντεχο φιλοδώρημα από τακτικό πελάτη λίγες ώρες πριν κλείσει επ' αόριστον.
Σημείο αναφοράς αποτέλεσε το πρόγραμμα συμβολαιακής καλλιέργειας στο κριθάρι, στην παρέμβαση που πραγματοποίησε ο διευθύνων σύμβουλος της Αθηναϊκής Ζυθοποιίας Αλέξανδρος Δανιηλίδης κατά τη συμμετοχή του στην θεματική "farm to fork" στο πλαίσιο του Delphi Economic Forum. Η στρατηγική Farm to Fork βρίσκεται στο επίκεντρο της Κομισιόν, με στόχο να γίνουν τα συστήματα τροφίμων δίκαια, υγιεινά και φιλικά προς το περιβάλλον.