Μια νέα ετικέτα κυκλοφόρησε η Browar Nepomucen.
Ο λόγος για την "Ma-Noi ii Welcome Spring!", μια Pastry Sour Ale με 7,5% ABV, ζυθοποιημένη με παπάγια, φρούτο του πάθους, ανανά, λάιμ, καρύδα και βανίλια.
Η μπύρα διατίθεται σε κουτάκι των 500ml.
Μόνο τα εγγεγραμένα μέλη έχουν το δικαίωμα σχολιασμού των άρθρων.
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
Από την επικοινωνία και την ψυχαγωγία έως την εκπαίδευση και την επιχειρηματικότητα, οι ψηφιακές υπηρεσίες διαδραματίζουν καίριο ρόλο στην καθημερινότητά μας.
Μια νέα ετικέτα, σε συνεργασία με την Beer Zombies Brewing Co., κυκλοφόρησε η Abomination Brewing Co.